60 zł za osobę (warsztat + poczęstunek)

Cena:

Bytom ul. Chrobrego 24/2a

Miejsce:

Każde zajęcia stałe trwają po 3 godziny zegarowe. Odbywają się w sobotę w godzinach 13 - 16

Czas:

60 zł za osobę (warsztat + poczęstunek)

Cena:

Dla grup zorganizowanych jest możliwość dojazdu i przeprowadzenia warsztatów w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. 

Bytom ul. Chrobrego 24/2a

Miejsce:

Każde zajęcia stałe trwają po 2 godziny zegarowe. Odbywają się codziennie (pn.-pt.) w godzinach 17 - 19

Czas:

Szanowni Państwo,

samorozwój ma istotne znaczenie z punktu widzenia zaspokajania potrzeb człowieka. To nieustanne doskonalenie własnej osoby, które wpływa pozytywnie na samoocenę, podnosi jakość życia oraz zwiększa zadowolenie z niego. Odgrywa również zauważalną rolę w budowaniu poczucia szczęścia i spełnienia życiowego.

Prezentujemy Państwu ofertę uczestnictwa w zajęciach, które umożliwią pogłębienie wiedzy na własny temat oraz wpłyną na chęci do podjęcia działań mieszczących się w zakresie samorozwoju. Skutecznie inspirujemy do działania.

Warsztaty z psychologiem

Komunikacja

To praktyczne warsztaty z komunikacji w relacjach prywatnych i zawodowych. Na warsztatach będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób komunikować się z ludźmi, adekwatnie do sytuacji społecznej. To skuteczny trening przesyłania komunikatów, które wpływają na tworzenie pozytywnych relacji wokół nas.

Asertywność i rozwiązywanie konfliktów

Konflikty pojawiają się w życiu każdego człowieka. To nieuniknione. Ważną rolę odgrywa wówczas asertywność. Na tych warsztatach będzie można poznać najskuteczniejsze asertywne techniki rozmów. Umożliwi to konstruktywne przedstawianie własnego stanowiska i oczekiwań, panując przy nad własnymi emocjami, w codziennych konfliktach. Na tych warsztatach wypracujecie Państwo również własne techniki rozwiązywania konfliktów.

Samoakceptacja i pewność siebie

Nie będziemy akceptować siebie jeśli nie zaczniemy wierzyć we własne możliwości. Do wdrażania niezbędnych życiowych zmian potrzebne są samoakceptacja i pewność siebie. Na tych warsztatach dowiecie się Państwo jak stać się osobą pewną siebie. Nauczycie się bez oporów poznawać nowych ludzi i czerpać z tego przyjemność. Odpowiecie sobie Państwo na kluczowe pytanie: Czy lepiej zaakceptować czy zmieniać siebie?

Psychologia osiągnięć

Osiągnięcia życiowe to podstawa samorozwoju. Na tych zajęciach zauważą Państwo, że to co myślimy o sobie i swoich możliwościach kontroluje nasze życie i osiągnięcia. Warsztaty pomagają w pracy z samokontrolą. Są solidną dawką skutecznych technik autokontroli oraz wyznaczania i osiągania celów. Zwiększą szansę na osiąganie sukcesów!

Autoprezentacja

Wygląd, zachowanie i sygnały niewerbalne mają znaczenie i wpływają na to, jak ludzie nas postrzegają. Wystarczy kilka pierwszych sekund żeby wyrobili sobie zdanie na nasz temat. Na tych zajęciach będziecie Państwo mogli dowiedzieć się jaką rolę odgrywa styl i wizerunek w relacjach prywatnych i zawodowych. Będzie można również nauczyć się w praktyce, jak korzystać z siły autoprezentacji by robić pożądane pierwsze wrażenie.

Pozytywne myślenie

Pozytywne myślenie ma moc. Nie ma ono nic wspólnego z odrealnionymi pragnieniami i chęciami. To realistyczne myślenie o tym, co jest możliwe do osiągnięcia. Te warsztaty to głównie droga przez skuteczne techniki pozytywnego myślenia. Będzie można dowiedzieć się na nich w jaki sposób „pozytywnie się nakręcić”? W krótkim czasie będzie możliwa również zmiana negatywnych schematów myślowych oraz zrobienie pierwszego kroku w dostrzeganie szans i możliwości.

Stres

Stres ma zauważalny wpływ na życie człowieka, zarówno na jego sferę emocjonalną, psychiczną, jak i fizyczną. Działanie pod wpływem stresu często przynosi negatywne skutki. Możemy nawet sobie nie zdawać sprawy z tego, jak bardzo zmienia się nasze życie i decyzje pod jego wpływem. Na tych warsztatach będzie można to sobie uświadomić oraz poznać najskuteczniejsze techniki walki ze stresem. Ich istotną częścią jest także nauka relaksacji, która skutecznie niweluje negatywny wpływ stresu na organizm.

Inteligencja emocjonalna

Inteligencja emocjonalna to najważniejszy czynnik sukcesu w życiu. To zbiór bardzo istotnych zdolności. Dzięki tym warsztatom dowiecie się Państwo jakie są jej składniki i jak istotna jest odporność psychiczna oraz stabilność emocjonalna w życiu i jak je budować. Zrozumiecie Państwo czym jest kontrola emocjonalna i jak ją osiągnąć? To praktyczne zajęcia z zarządzania własnymi emocjami, które odmieniają myśli i czyny.

Motywacja

Motywacja jest początkiem wszystkiego. To ona jest przyczyną podejmowania wszelkich działań przez człowieka. Na tych warsztatach poznacie Państwo najważniejsze techniki automotywacji. Dowiecie się, co można robić kiedy nic się nie chce i kiedy ma się wrażenie, że innym wokół również. Wypróbujecie Państwo techniki motywowania na własnej skórze oraz dowiecie się, jaki jest Wasz preferowany styl motywacji. Te warsztaty to także nauka zarządzania energią.

Osobowość

Osobowość to jedyny w swoim rodzaju układ cech człowieka, który odróżnia nas od innych. Typ osobowości istotnie wpływa na zachowanie i funkcjonowanie człowieka w świecie oraz jego relacje z otoczeniem. Dzięki udziałowi w tych warsztatach poznacie Państwo swój typ osobowości oraz dowiecie się, jak dzięki niemu możecie się rozwijać oraz świadomie wpływać na relacje z sobą i innymi ludźmi.

 

Energetycznie i bezpiecznie

Energetycznie i bezpiecznie

Kontakt

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Oferta

O nas

Start

+48 508 330 069

ul. B. Chrobrego 24 lok. 2a (oficyna)

41-902 Bytom

biuro@ingress-brs.pl

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave